0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Japan
V Challenge League 3
Metropolitan Police
۳
۲
Fukuoka Winning Spirits
Finished
۰۸:۳۰
Toyota Mobility Tokyo
۳
۰
Chiba Zelva
Finished
۰۶:۳۰
Austria
2. Bundesliga
Akademia Graz
-
-
SG Union Bisamberg/Hollabrunn
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Republic of Korea
V League
Ansan OK Financial Group
۲
۳
Asan Wooricard Hansae
Finished
۰۸:۳۰
China
CVL
Henan
۱
۳
Hebei Baoding
Finished
۱۱:۰۰
Hubei
۰
۳
Shandong
Finished
۱۱:۰۰
Shanghai
۳
۰
Yunnan
Finished
۱۱:۰۰
Liaoning
۰
۳
Beijing
Finished
۱۱:۰۰
Fujian
۰
۳
Zhejiang
Finished
۱۱:۰۰
Guangdong
۲
۳
Tianjin
Finished
۱۵:۰۰
Japan
V Premier League Women
Toyota Queensesis (W)
۱
۳
Saitama Ageo Medics (W)
Finished
۰۷:۳۰
Toray Arrows (W)
۳
۰
PFU Blue Cats (W)
Finished
۰۷:۳۰
Hitachi Rivale (W)
۳
۰
Okayama Seagulls (W)
Finished
۰۷:۳۰
Turkey
Efeler Ligi
Arkas Spor Izmir
۳
۰
Tursad
Finished
۱۶:۳۰
Cizre Belediyesi VC
۳
۰
Spor Toto SK (Maliye Milli Piyango)
Finished
۱۵:۳۰
Akkus Belediyesi
۰
۳
Fenerbahce Istanbul
Finished
۱۵:۰۰
Ziraat Bankasi
-
-
Develi Belediyesi
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Taiwan
TVL
Mizuno
۳
۲
Taiwan Power Company
Finished
۱۰:۳۰
Changhua SDTV
۱
۳
Conti
Finished
۰۸:۳۰
Japan
V Premier League
JTEKT Stings
۳
۱
Toray Arrows
Finished
۰۷:۳۰
Voreas Hokkaido
۲
۳
VC Nagano Tridents
Finished
۱۳:۳۰
JT Thunders
۳
۲
Wolfdogs Nagoya
Finished
۰۷:۳۰
Osaka Blazers Sakai
۳
۱
Tokyo Great Bears
Finished
۰۷:۳۰
Philippines
Spikers Turf
Sta. Elena
۳
۱
Philippine Navy Fighting Stingrays
Finished
۱۲:۳۰
Cabstars City of Cabuyao
۰
۳
Saints and Lattes Letran
Finished
۱۰:۳۰
Chef on a Diet FEU
۰
۳
Perpetual Help Altas
Finished
۰۶:۳۰
Cignal HD Spikers
۳
۰
Filoil EcoOil
Finished
۰۸:۳۰
Japan
V Challenge League 2
Fujitsu Kawasaki
۳
۰
Kinden Trinity Blitz
Finished
۰۶:۰۰
Oita Miyoshi Weisse Adler
۳
۲
Toyota Motor Sun Hawks
Finished
۰۸:۳۰
Turkey
2. Lig Women
Golcuk Ihsaniye (W)
۱
۳
Ciftlikkoy Belediyespor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Antalyaspor (W)
۱
۳
Buyukeshir Belediyesi Ankara Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Ankara Mavi Birlik SC (W)
۰
۳
Ankara PTT 2 (W)
Finished
۱۱:۳۰
Ankaragucu (W)
۳
۰
Karayollari 2 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Forza Spor (W)
۳
۰
Modern Spor (W)
Finished
۱۳:۳۰
Arkas Spor (W)
۳
۱
Aliaga Kzy Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Beylikduzu Beykent (W)
۳
۰
Kucukcekmece Voleybol (W)
Finished
۱۵:۳۰
Caba Spor (W)
۳
۰
Baskent Cankayagucu Spor (W)
Finished
۱۶:۰۰
Kirkgoz Dosemealti Bld (W)
۰
۳
Antalya Aci Koleji (W)
Finished
۱۶:۳۰
Arev Okullari Smac (W)
۰
۱
Buyukcekmece Academi (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Akhisargucu (W)
۰
۱
Akhisar BLD Sportif Faaliyetler (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Brazil
U21 Liga Paulista
Sesi SP U21
۳
۲
Semelp Inst Transfor U21
Finished
۰۰:۳۰
Spain
Superliga
CV San Roque Batan
۳
۱
CV Manacor
Finished
۱۵:۰۰
Peru
Liga Nacional
Regatas Lima
۰
۳
Peerless
Finished
۰۲:۰۰
Indonesia
Division Utama
Indomaret Sidoarjo
۰
۳
Bogor LavAni
Finished
۱۰:۳۰
PDAM Titra Bhagasasi Bekasi
۱
۳
Pasundan Bandung
Finished
۰۸:۰۰
Republic of Korea
V League Women
GS Caltex (W)
۰
۳
Suwon Hyundai EC Hillstate (W)
Finished
۱۰:۳۰
Thailand
VTL Women
3BB Nakornnont (W)
۳
۰
Kaen Nakhon VC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Supreme Chonburi (W)
۳
۰
PEA Sisaket (W)
Finished
۰۸:۳۰
Italy
Regional League Women
Pallavolo Bresso (W)
۱
۳
Novate Volley (W)
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Superliga Women
Barueri (W)
۲
۳
Praia Clube/Banana Boat (W)
Finished
۰۳:۳۰
Pinheiros (W)
۰
۳
Minas Tenis Clube (W)
Finished
۰۱:۰۰
Nicaragua
Primera Division Women
Leonas MGA (W)
۱
۳
Panteras (W)
Finished
۰۴:۳۰
Real Esteli (W)
۰
۳
Jaguares UAM (W)
Finished
۰۲:۳۰
Lithuania
A Lyga
Marijampoles Suduva
۳
۰
Kauno RIO-Startas
Finished
۱۲:۳۰
Uganda
National League A Women
KCB-Nkumba (W)
۳
۱
Kampala University (W)
Finished
۰۹:۳۰
Argentina
Inferiores U21 Women
Ciudad de Buenos Aires U21 (W)
۳
۱
UNLAM U21 (W)
Finished
۰۰:۰۰
Portugal
Campeonato Nacional A2
AA Alunos
۳
۰
Clube Atletico Rabo De Peixe
Finished
۰۰:۳۰
Clube Kairos
۳
۰
CD Os Marienses
Finished
۰۰:۳۰
Adre Praiense
۳
۱
FC Calheta
Finished
۱۴:۳۰
Clube Kairos
۳
۰
CD Os Marienses
Finished
۱۵:۳۰
AA Alunos
۳
۰
Clube Atletico Rabo De Peixe
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Serie A1
Policial de Formosa Voley
۰
۳
Ciudad de Buenos Aires
Finished
۰۰:۳۰
Club Once Unidos
۰
۳
San Lorenzo
Finished
۰۳:۳۰
Germany
2. Bundesliga Nord
VC Olimpia Berlin
۰
۳
TSV Giesen Grizzlys II
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Goiano
VCA Club
۰
۲
Vitra Voleibol
Finished
۱۵:۳۰
AERV UNIRV
۱
۱
Alianca VC
inprogress
۱۷:۰۰
Faroe Islands
Premier League
IF Fuglafjordur
۳
۰
Flogboltsfelagio Ternan
Finished
۱۵:۳۰
Switzerland
NLA Women
TSV Dudingen (W)
۱
۳
Vbc Cheseaux (W)
Finished
۱۶:۰۰
Sweden
Division 1
SIF Stocke
۱
۱
Vasteras VBK
inprogress
۱۶:۳۰
Bulgaria
Vyscha Liga
Rodopa
۲
۱
Botev Lukovit
inprogress
۱۶:۳۰
Europe
Baltic League
Amber Arlanga Volley
۱
۲
Bigbank Tartu
inprogress
۱۶:۳۰
Poland
PlusLiga
Aluron Virtu Warta Zawiercie
۱
۰
Trefl Gdansk
inprogress
۱۷:۱۵
ZAK SA Kedzierzyn Kozle
-
-
KS Cuprum Mundo Lubin
inprogress
۲۰:۰۰
Germany
2. Bundesliga Proliga Women
Olimpia Dresden (W)
۱
۰
Koln (W)
inprogress
۱۷:۱۵
Germany
2. Bundesliga Nord Women
Blau Weiss Dingden (W)
۱
۰
BSV Ostbevern (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Norway
1st Division
OSI Volleyball
۳
۰
Sotra VK
Finished
۱۴:۳۰
Rossvoll
۰
۱
Forde VBK II
inprogress
۱۷:۳۰
Malta
MVA League Women
Swieqi Phoenix NIUM (W)
۱
۰
BKVC Reds (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Germany
1. Bundesliga
WWK Volleys Herrsching
۰
۱
VfB Friedrichshafen
inprogress
۱۷:۳۰
Hungary
NB I Extraliga
Dag Kozsegi SE
۱
۰
Mav Elore SC
inprogress
۱۷:۳۰
Germany
2. Bundesliga Sud Women
Allianz MTV Stuttgart (W)
۱
۰
TV Holz (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Faroe Islands
Premier League Women
TB Flogboltur (W)
۰
۰
Flogboltsfelagid Ternan (W)
inprogress
۱۸:۰۰
Greece
National Championship U21
PAOK U21
۰
۰
Perseas U21
inprogress
۱۸:۰۰
Russia
Superliga Women
Uralochka NTMK Ekaterinburg (W)
۱
۳
Zarechye-Odintsovo (W)
Finished
۱۵:۲۵
Proton Saratov (W)
۳
۰
Dinamo Krasnodar (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Kazan (W)
۰
۰
Leningradka St. Petersburg (W)
inprogress
۱۸:۰۰
Taiwan
TVL Women
New Taipei City CMFC (W)
۳
۲
Taiwan Power Company (W)
Finished
۱۲:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
Voru VK/SK (W)
۱
۳
Rae Spordikool (W)
Finished
۱۴:۳۰
Tallinna Ulikool (W)
۰
۱
Viljandi Metall (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Spain
Superliga 2
Utrera CV
۳
۱
Pinto
Finished
۱۳:۰۰
Barca Voleibol
۲
۳
CVS Tren de Soller
Finished
۱۴:۰۰
Gijon
۳
۱
Club Vigo Voleibol
Finished
۱۴:۳۰
Suac Canarias
۲
۳
Mintonette Almeria
Finished
۱۵:۳۰
CUV Alcorcon
۱
۳
VP Madrid
Finished
۱۶:۰۰
Costa Rica
Primera Division Women
UCR (W)
۳
۲
UNA (W)
Finished
۰۲:۳۰
Uruguay
Division A
Club Banco Republica
۳
۱
Juan Ferreira M
Finished
۰۳:۳۰
Costa Rica
Primera Division
UCR Occidente
۰
۳
San Carlos
Finished
۰۴:۳۰
Japan
V Challenge League 2 Women
Forest Leaves Kumamoto (W)
۳
۰
Ohno Sekiyu Hiroshima Oilers (W)
Finished
۰۸:۳۰
Belarus
Liga Pro
Empire-Pro
۱
۳
Legion-Pro
Finished
۱۱:۳۰
Lions-Pro
۳
۲
Energy-pro
Finished
۱۳:۰۰
Molot-Pro
۳
۰
Vityaz-Pro
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
1st League Women
Zeren Spor (W)
۳
۰
Elazig Bordo Bld (W)
Finished
۱۲:۳۰
Nicer Hotel Volley (W)
۱
۳
Bolu Beledyie (W)
Finished
۱۳:۳۰
Tarsus Belediyesi (W)
۰
۳
Gaziantep Merinos (W)
Finished
۱۳:۳۰
Iller Bankasi Ankara (W)
۳
۲
TED Ankara Kolejliler (W)
Finished
۱۴:۳۰
Vakifbank II (W)
۰
۳
Karsiyaka (W)
Finished
۱۴:۳۰
Havran Fatih Bld (W)
۲
۳
Istanbul BBSK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Eregli Belediyespor (W)
۱
۳
ALS Halk Bank Voleybol (W)
Finished
۱۵:۳۰
Eskisehir Peyman Spor (W)
۳
۰
Imamoglu Bld (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bodrum Dogus Spor (W)
۳
۰
Yesilyurt (W)
Finished
۱۶:۳۰
Edremit Bld Altinoluk (W)
۱
۲
Goztepe (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Indonesia
Division Utama Women
Gresik Petrokimia (W)
۳
۲
AL Jakarta (W)
Finished
۱۳:۰۰
Jakarta Popsivo (W)
۲
۱
Jakarta TNI AU (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
U21 League
CV Elche U21
۱
۳
Valencia U21
Finished
۱۳:۲۵
Thailand
VTL
Kohkood Cabana-Ratchaburi
۳
۲
Nakhon Ratchasima
Finished
۱۴:۳۰
Latvia
Nacionala Liga
SK RTU
۳
۱
VK Biolars Jelgava
Finished
۱۳:۳۰
SK Vecumnieki
۱
۳
VK Ventspils
Finished
۱۵:۳۰
Austria
2. Bundesliga Women
HIB LiebenauLiebenau/Graz (W)
۱
۳
TUS Bad Radkersburg (W)
Finished
۱۳:۳۰
Europe
Baltic League Women
TK Kaunas VDU (W)
۳
۰
SUFA/DU (W)
Finished
۱۳:۳۰
Tartu Ulikool Bigbank (W)
۲
۳
Rigas Volejbola Skola/LU (W)
Finished
۱۴:۳۰
TK Ausrine KKSC (W)
۱
۳
Jelgava/LU (W)
Finished
۱۴:۳۰
TalTech (W)
۳
۱
RSU/MSG (W)
Finished
۱۵:۳۰
Greece
National Championship U20 Women
AON Zirinios U20 (W)
۰
۳
AO Dionisou U20 (W)
Finished
۱۴:۰۰
AS Aeolos Fylis U20 (W)
۲
۳
Agiou Stefanou U20 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Poland
I Liga Women
Enea Energetyk Poznan (W)
۱
۳
MKS Imielin (W)
Finished
۱۴:۳۰
Norway
1st Division Women
Sandnes VBK (W)
۳
۲
SK Rival (W)
Finished
۱۴:۳۰
TIF Viking II (W)
۰
۱
Koll 2 (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Sweden
Division 1 Women
Uppsala (W)
۲
۳
Stocke IF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Jomala (W)
۱
۲
VBK Solna (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Poland
Tauron Liga Women
KS Developres Rzeszow (W)
-
-
UKS Jedynka Tarnow (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
MKS Kalisz (W)
-
-
LKS Lodz (W)
inprogress
۲۱:۳۰